24h galerii
Kunstiteadlikkuse Keskus
tagasi avalehele
 

Vaata, salvesta, prindi:
ART THIS WEEK juuni - august 2013
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 904 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 923 KB)

Arhiiv:
ART THIS WEEK märts - mai 2013
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 2641 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 2653 KB)

ART THIS WEEK juuni - august 2012
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 1314 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 1319 KB)

ART THIS WEEK märts - mai 2012
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 965 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 987 KB)

ART THIS WEEK detsember 2011 - veebruar 2012
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 992 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 1010 KB)

ART THIS WEEK juuni-august 2011
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 1101 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 1140 KB)

ART THIS WEEK märts-mai 2011
eesti keeles Tallinnas, mujal Eestis, online (PDF 788 KB)
in English Tallinn, Estonia, online (PDF 791 KB)

 

Sally Stuudio Kunstiteadlikkuse Keskuse tasuta kunstiinfolehes Art This Week leiavad ülevaatlikus ja informatiivses vormis (kes, kus, mis, millal) kajastamist Eesti galeriides ja muuseumides toimuvad kunstinäitused ja -sündmused. Ilmub 4 korda aastas, eesti ja inglise keeles. Tiraazh 15 000 eksemplari. Saadaval kunstigaleriides ja -muuseumides, turismiinfopunktides, Tallinna lennujaamas ja sadamaterminalides, suuremates hotellides, turismifirmades ning EV välisesindustes.

Vastutav väljaandja Vano Allsalu. Kolleegium Piret Lindpere, Sirje Helme, Ketli Tiitsar, Reiu Tüür ja Harry Liivrand. Toimetaja Esta Tatrik. Rahastaja Eesti Kultuurkapital. Küljendaja ja tootja Ajakirjade Kirjastus. Ilmub regulaarselt alates jaanuarist 2006.

Kunsti sünnib - näitusi avatakse ja üritusi korraldatakse - meie ümber iga päev, kuid sageli ei saa huvitav looming ja hea publik lihtsalt kokku. Art This Week püüab seda tühimikku täita ja lähendada professionaalset kunsti ja nii-öelda lihtsaid kunstihuvilisi. Senini leidus Eestis must-valgel näituseinfot vaid lehesabas - kompaktne ja taskupärases formaadis, lennujaamast galeriideni saadaolev ja tasuta kaasahaaratav kunstiinfo on euroopalikus kultuuriruumis norm, millega kultuurihuviline inimene on harjunud. Lisaks pealinna infole kajastab Art This Week kunstinäitusi ja sündmusi Tartus, Pärnus, Viljandis, Jõhvis, Haapsalus, Moostes, Viinistus ja mujal, kus parasjagu midagi tähelepanuväärset toimub. Kunstielu on kihiline ja pole kaugelstiki koondunud vaid Tallinnasse!

www.kunstikeskus.ee keskkonnas leiduvate mistahes algupäraste tekstide, tõlgete, terviklike info- ja lingikogumite ning pildimaterjali reprodutseerimine ainult KUNSTIKESKUS.EE ja/või nende autorite ja/või nende valdajate nõusolekul. Originaalteoste ja viidatud materjalidega seotud õigused kuuluvad üldjuhul nende autoritele ja/või valdajatele.